Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kötelezhetnek engem, hogy egy...

Kötelezhetnek engem, hogy egy melltartóba, cicanadrág és rajta egy bugyi legyen rajtam gólyaavatáskor? (csak melltartó, vagyis félmeztelenül)

Figyelt kérdés
MErt én nem nagyon szeretnék így beöltözni , tudom , ez csak vicc de nekem nem az , szóval nincs valami jogi következménye ha engem ott levetkőztetnének ? :'D

2014. szept. 29. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, amúgy nézd meg Superman-t pont így kellett kiöltöznie, de felvállalta és utána még a fecskét is felülre húzta :D
2014. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó a humorod ,a Tchibonál vetted ? :'D
2014. szept. 29. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Még az Obi-ból, vagy oviból, nem emlékszem holnap volt :DD

Nekünk neccharisnya volt, magassarkú, toppal, meg zöldre festett fülekkel... Senki nem problémázott, csak röhögtünk egymáson, mint a sok hímringyó xDDD

2014. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan már nem a "gólya" korosztályt képviselem, de engem annak idején se kötelezhetett senki arra, hogy olyan ruhába öltözzek/vetkőzzek, ami számomra kínos, vagy kimondottan kellemetlen.

Jelenleg a Polgári törvénykönyv 2. kötete tartalmazza a személyiségi jogokra, ill. azok megsértésére vonatkozó törvényeket, de törvényi hivatkozás nélkül is, nagyon határozottan kijelentheted, hogy márpedig te nem vetkőzöl, és semmilyen módon nem kényszeríthetnek erre. /Már eleve arra sem, hogy részt vegyél az avatáson./

Nem kizárt, hogy ha nagy nyilvánosság előtt történik a dolog, akkor egy darabig szóbeszéd lesz a dologból, de túl fognak lépni rajta. (És persze az is lehet, hogy a kutyát sem fogja érdekelni, mert azokkal lesznek elfoglalva, akik melltartóban billegnek.) :)

2014. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kötelezhetnek.de ha fürdőruha felsővel probálkoznál az lehet hogy ok volna.
2014. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!