Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt még valaki rajtam...

Van itt még valaki rajtam kívűl, aki utálja a melltartót? Ti mit hordtok helyette?

Figyelt kérdés

Mindenképp kell hordanom valamit, mert látszik a ruhában, ha nincs rajtam. Mozgáshoz fel szoktam venni, de egyébként nagyon utálom az összes fajta melltartót. Próbáltam már mindenfélét: merevítőst, merevítő nélkülit, sportmelltartót, még kismamáknak készült, kényelmesnek szántat is, vettem hosszabbítót is, de akármilyet veszek fel, mind kényelmetlen. Egyedül a bikinifelső van rendben, mert a háromszög alakút be tudom úgy állítani, hogy szinte ne is érezzem, hogy ott van, és mégis tart de abba nem mehetek dolgozni.


Van valaki hasonló helyzetben, vagy csak én vagyok ilyen finnyás?


Az egyedüli dolog, ami bejött még a nyáron hordott bikinifelsőn kívűl az olyan topok, amikbe alapból bele van varrva a szivacs, illetve a H&M kismamás részlegén volt egy top, amibe külön melltartórész volt varra. Vettem 2számmal nagyobbat, télen ezeket hordom a felsőim alá, ezek úgy rendben vannak. Nyáron viszont nem tudom mit vegyek fel.


Talált már valaki ultra hiper-szuper kényelmes melltartót?:) Ha igen hol, és mennyibe kerül?



2014. jún. 17. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

én


igaz, én férfi vagyok ... de a nőkön is utálom

2014. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fiúk!

Nem értem, miért érdekel ennyire a mellünk, komolyan nem értelek titeket!

Ott a barátnőtök, az övéké nem elég?

Azzal bármikor foglalkozhattok, de másokéval ne törődjetek, és ne higyjétek, hogy csak úgy hipp-hopp már küldik nektek a csajok a mellükről a képet -_-

Nagyon kanosok és perverzek lettetek mostanság!

Kedves kérdező, ne nagyon írosgass a pasiknak, és nehogy küldj képet a melledről és ne is adj ki róluk "infót"! :/


19/L

2014. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miután az #1 válaszoló voltam, így jelzett, hogy van itt újabb hsz


kedves 2-es te beteg vagy? ... hol olvasol ilyeneket? ... leírtam a véleményem ... ennyi ... ki kért itt képet?! ki írogatott?! ... hát komolyan, nem vagy normális


és ugyan már, ha egyszer hűséget fogadtam az nem jelenti azt, hogy vakságot is ... miért ne nézhetném meg pl az utcán azt ami szép ... basszus ... és ilyeneknek van párkapcsolata esetleg mint te?! döbbenet

2014. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#2-es vagyok...

Nem mondtam egy szóval sem, hogy te képeket kéregetsz, hanem általánosságból mondom, hogy döntő többségetek (98%) erre pályázik.

Tőlem is kunyeráltak rengetegen képet a melleimről, de nem vagyok h-ü.lye, hogy mutogassam magam -_-

2014. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 már csak annyit: az is hülye aki kunyerál, mikor tele van a net velük
2014. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!