Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy olyan kérdésem van hogy...

Egy olyan kérdésem van hogy párommal lassan 4 éve vagyunk együtt tervezgetjük az esküvőt. Páromnak a szülei elváltak és az anyukájának új férje van. Az új férjének meg 2 gyereke egy előző házasságból. Meg kell a mostohatestvéreket is hívni?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném meghívni őket mert semmi közük nincs a páromhoz hozzám meg végképp. Párom azt mondja meg kell hívni őket nincs mese mert csak sértődés lesz belőle meg veszekedés. Én meg az apja rokonaival és az anyja rokonaival akarok ünnepelni nem a második férj rokonaival Szerintetek muszáj/illik meghívni őket?
2014. szept. 30. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a párod anyukája miatt illik meghívni, hiszen hozzá tartoznak a férje révén (érzésem szerint viszont a 2 gyerek nem megy el)
2014. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kell meghívni a 2 gyerekét mert tartoznak a családba.

Erre gondolsz ?

2014. okt. 1. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bele tartoznak már a családba a sok cserebere révén.. Ha a párod szeretné, érdemes lenne engedni, mert teljesen fölösleges rossz érzést szül, és nem olyan nagy baj, ha ott van még 2 gyerek az esküvőn. Nem velük fogsz ünnepelni (ha egyáltalán elmennek, mert szerintem nem) hanem a neked kedves vendégekkel. Megéri a békét ez, nem fognak ott sokat zavarni senkit.

Sok boldogságot kívánok Nektek !

2014. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!