Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lélekerősítő könyvet...

Milyen lélekerősítő könyvet vegyek?

Figyelt kérdés
Nehéz lesz megfogalmazni mit szeretnék, de megpróbálom. 19 éveses lány vagyok. Sokat csalódok mostanában, családok, barátok, mindenkiben kiben nagyobbat kiben kevesebbet. Úgy érzem én mindenkiért többet teszek és a felét sem kapom vissza. Ez régen nem zavart, szerettem adni, de most hiányzik, hogy kapjak főleg szeretetet. Igaz egy kis problémából képes vagyok túl nagyot kreálni és azon a problémán, több napig agyalni ezzel teljesen kikészítve magamat, már már aludni nem tudok, úgy felspanolom magam dolgokon. Ez az én gondom, hogy nem tudok megfelelően kezelni problémákat. A lelkemet a belsőmet az agyamat szeretném erősíteni, hogy vegyem egyszerűbben a problémákat és ki tudjam zárni azokat az embereket, akik csak elszívják az erőmet. Elindultam egy úton, próbálom átállítani az agyam, de kellene egy kis útmutatás. Tudom, hogy sok, rengeteg ilyen könyv van, de szeretném ha olyan valaki ajánlana, aki hasonlókat élt át. Köszönöm!
2014. szept. 30. 20:45
 1/1 spectator ***** válasza:
Gyökössy Endre, Pál Ferenc, Böjte atya az újabbak közül, meg a Gedeon Társaság bibliai kivonatai (nehéz megszerezni mert bezárták időlegesen a honlapjukat, pedig ingyen adják). Müller Péter: Szeretetkönyv. Régebbiek közül: Bognár Cecil: Mi és mások c. könyve.
2014. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!