Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üzemi étkeztetés. Kötelezően?

Üzemi étkeztetés. Kötelezően?

Figyelt kérdés

Május óta működik a nagyvállalatunknál kötelezően ebéd.

Azóta minden nap megküzdök egy jó kis hányingerrel, gyomorfájással, rosszabb esetben még rosszabb hasi műveletekkel.

Kértem a házi orvosomtól egy igazolást erre vonatkozólag, de azt mondták odabenn, hogy ez nem elég, valami szakorvosi papír is kell, csak azt fogadják el. Még az üzemi orvoshoz nem jutottam el, de felkészülnék, mielőtt bemegyek. Nem vagyok beteg, csak attól a kajától, de nem akarom megvárni, hogy az legyek. Hazudni nem akarok, hogy ilyen-olyan betegségben szenvedek. Ha el tudom érni, hogy nem kellene bent ennem, havi 12000-et kapnék kártyára, ha nem eszek, akkor nem leszek beteg tőle, de a pénz elúszik, az egy kicsit luxus lenne.

Hogyan lehetne az üzemorvost meggyőzni, hogy ne kelljen bent ebédelnem. (most nem arról van szó, hogyha jól főznének nem enném meg...)

Köszönöm a válaszokat előre is.


2014. szept. 30. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, de milyen helyen dolgozol, hogy kötelező az ottani étkezés?

Óvónőknél tudom, hogy van ilyen, de tudtommal csak úgy, saját hatáskörén belül egyetlen üzem sem teheti kötelezővé, hogy megedd a moslékukat.

2014. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A céget nem említeném,mert egy multirol van szó.

De a lényeg nem ez lenne, hanem a megoldás arra, hogy ne kelljen a moslekukat megenni...

2014. okt. 1. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!