Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xántus János középiskolai...

Xántus János középiskolai előkészítő.. Megéri?

Figyelt kérdés
8-os vagyok és a Xántus János iskolába szeretnqk jelentkezni,de anya azt mondta,hogy van magyar és matek felvételi előkészítő. Az a helyzet,hogy nekem pont az ek. időpontjában vannak programjaim és azok is nagyon fontosak. Szóval...hogyha most elkezdenék járni az ek.-kra akkor nagyobb esélyt nyernék a felvételre,vagy nem éri meg? Nagyon hamar kéne eldöntenem. A segítségeket előre köszönöm :)

2014. okt. 2. 18:24
 1/3 anonim válasza:
Gyakorlásának mindenképp jó az előkészítő de pluszpontot pl nem kapsz érte. Ha szeretnéd, hogy egy-két tanár már tudja a neved akkor is érdemes eljönni, viszont ha nem akkor szerintem nem életbevágó, tehát ha vannak más fontosabb elfoglaltságaid értelemszerűen nem. :D én Xantusos vagyok, de pl nem ide jártam előkészítőre bár alapból ide szerettem volna jönni. Amúgy meg várunk szeretettel :DD
2014. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2014. okt. 4. 15:04
 3/3 anonim válasza:
Én is a Xantusba akarok menni :DD te mire ?? :DD akartam menni én is csak alapból van a sulinkban :DD szóval nem mentem végülis :DD
2014. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!