Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sátánista vagyok, de a környez...

Sátánista vagyok, de a környezetem nem tudja elfogadni (? )

Figyelt kérdés

Pár éve,vonzódom a sötétséghez,a kibelezésekhez a vérhez meg ilyenek.De a környezetem,csak nevet rajtam.

Egyszerüen csak annyira agymosottak,hogy a saját vallásukon kivül el sem mernek képzelni mást.

Hogyan tudnám,ezt a szüleim tudtára adni? (17 éves fiú vagyok.)



2014. okt. 3. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem inkabb adtara tudni?
2014. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem Vagy koteles elmondani nekik, ha rakerdeznek akkor elmondod. En se mondtam el, foleg ugy , hogy hivo anyam van :D
2014. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Vonzódsz a kibelezésekhez? XD

Édes fiam, te mentálisan sérült vagy, nem Sátánista!

Ugyanis Sátánnak és a valódi Sátánizmusnak az efféle beteg dolgokhoz SEMMI köze sincs XD XD

2014. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon .. vicces .. és ... értelmes vagy. :)
2014. okt. 19. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ja valóban... inkább látogass meg egy pszichológust. Ez nem valláskérdés.
2014. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dragonkalo ***** válasza:

A sátánizmusnak nincs köze a vérhez és a kibelezésekhez.:)

Inkább tanulmányozd és tanulj,mert így csak egy retardált vagy aki azt hiszi ,hogy sátánista mert beteg gondolatai vannak.:)

2014. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Te pszichopata vagy, nem sátánista.
2014. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Olgika válasza:
Tisztelettel szervezett zaklatás elszenvedője vagyok és nem hagynak dolgozni, otthon is kínoznak, erőfeszítéssel élem az életem, hatodik éve kínoznak gondolatolvasó géppel. Jogi Fórumon szervezett zaklatás témában hozzászóltam, WebOrvoson és e honlapon is szervezett zaklatás kapcsán kérdeztem. Dr. Drábik János Tudatmódosítás Az agy megerőszakolása c. könyvében konkrétan említi sátánista családok kínoznak gondolatolvasó géppel. Együttérzésem, megértésem, jóérzésem kifejezem, de tisztelettel leírom, hogy nekem az jött le a sátánisták egy rossz kihasználó latrok, nem különbek! Amíg nem Ön a kínzott másabb lehet a hozzáállása, de tény, hogy csak az jött le egymást is kihasználták a sátánisták. Úgyhogy tisztelettel én azt írom, térjen meg és foglalkozzon pompásabb dolgokkal! Egyébként hatodik éve mint szervezett zaklatás elszenvedő létezem a környezetemben, pl. a kínzás, és az okozott anyagi veszteség miatt nem tudok úgy hazajárni mint korábban Édesanyámhoz, szóval én azt írom térjen meg, ne latrizmussal foglalkozzon! Köszönöm a szíves megértést, sok boldogságot, szép, jó, tartalmas életet kívánok! Sajnálom, hogy beleesett, együttérzéssel minden jót kívánok!
2015. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha kivennéd belőle a kibelezést meg a vért akkor TALÁN sátánista lennél de így csak ördögimádó vagy
2015. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dermy válasza:
A szüleidnek szeintem hiába is mondanál akármit mert úgyis bolondnak fognak nézni.... ne tárulkozz ki ha ebben hiszel mert rosszul jársz és csak visszaüt az egész !!!
2015. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!