Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A környezetem nem tud elfogadn...

A környezetem nem tud elfogadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok valami csinos, nem tetszek magamnak sem. De az arcommal semmi probléma úgy gondolom. De a családom, ismerősök nem tudnak elfogadni olyannak amilyen vagyok. Folyton kritizálnak, "gúnyolnak", oktatnak, hogy fogyjak le. Nem tudom feldolgozni ezt. Tudom, hogy nincs akaraterőm, diétázni, nem sportolok. Nem hányják el magukat az emberek ha meglátnak. Divatosan öltözöm, adok magamra, igényes vagyok. A családomban is mindenki nagy darab csak engem bombáznak mindennel. Másfél éve boldog párkapcsolatom van, boldog lennék, ha nem lennének ilyenek velem. De semmiféle egészségügyi problémám nincs a túlsúlyomból, sem koleszterin, sem vércukorszintem nem magas, semmi. Nem értem őket:( Mit tennétek a helyemben mit tanácsoltok?
2011. júl. 7. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lefogynék de nem a család miatt magam miatt. Azért mert lehet hogy most még nincs egészségügyi problémád de később hidd el hogy lesz. A végtelenségig mindenféle bajok nélkül nem lehet túlsúllyal élni.
2011. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gondolj arra hogy ha elkezdesz diétázni és sportolni, nem csak a családod lesz megelégedve a külsőddel hanem mindenki más is. Emiatt több lesz az önbizalmad, boldogabb leszel és egészségesebb is, még ha most még nem is vagy beteg. Bármilyen igényes vagy stilusos vagy az azért nem fog csodát tenni.
2011. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak direkt cukkolnak ezzel, mert látják, hogy bosszant.Ezért legjobb, ha nem foglalkozol vele, majd megunják..
2011. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is nem a környezeted kell elfogadjon téged, hanem te kellene elfogadd saját magad.

Másodszor meg csak cukkolnak.

2011. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!