Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz megtanulni...

Nagyon nehéz megtanulni rendesen játszani az elektromos gitáron?

Figyelt kérdés

Üdv! 17 éves leszek, és már régóta nagy álmom megtanulni normálisan elektromos gitáron játszani. Nah, de 2 hiba van.

1,Nincs tanár. A közelben nincs gitár oktató, szóval buszozni kellene hogy tanfolyamra járjak, de az jutott az eszembe hogy internetről vagy videókból tanulok meg.

2,Sosem játszottam semmilyen hangszeren. Szóval egyáltalán nem tudok semmit sem a zenével kapcsolatban.. szóval az oktáv, a hangjegyek, és minden más alap dolgok ismerete távol áll tőlem.

De én mégis szeretnék megtanulni.. Mégis milyen nehéz lenne, vagy esetleg mennyi időbe telne?



2014. okt. 3. 21:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
A gitartab.hu -n minden le van írva a tabolvasásról a "higyan kell tabot olvasni" menüpontban. Sok sikert a gitártanuláshoz!
2014. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2014. okt. 5. 16:19
 13/15 anonim válasza:

Nem nehéz. Nekem nagyon megy és nincs 3 éve hogy nyomom... Ha nincs tanár akkor tölts le a guitar pro 5 öt és az msb-t, azon pedig minden simán fog menni.

UI: javaslom hogy először acoustikuson tanulj és aztán elektromoson. :)

2014. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nagyon megy"


Arisztotelész azt mondta: "„Minél többet tanulok, annál inkább rájövök, milyen keveset tudok.”"


Ezek szerint te még nem sokat tanultál. ;)

2014. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem nehéz csak tényleg akarni kell. Ha csak úgy ímmel-ámmak akarod csalódni fogsz magadban. Tapasztaltam.
2014. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!