Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert utaljak a manelistakat,...

Miert utaljak a manelistakat, es a manelet is?

Figyelt kérdés

En manelista vagyok es nagyon szeretem a manelet:D Miert nem szeretik sem a manelet sem a manelistakat?Magyarorszagiak is valaszolhatnak de a Romaniaiak valaszat varom...

Elore is koszi


2008. aug. 11. 02:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

En romaniaba elek Erdelybe. Azert nem szeretjuk a manele zenejet mert tele van nyalas szoveggel meg ha lemesz a Fekete Tengerre vagy csak egy roman varosba mast sem hallasz csak a nyalas manelet!

Amugy a manelistakkal nincs bajom csak ne hallgassunk zenet amikor egyutt vagyunk! :DD

2008. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én sajna nem tudom h.mi az..de az előző hozzászólásból ítélve eg zenei stílus lehet.ne törődj mások véleményével,ha neked tetszik hallgasd nyugodtan,nincs egy olyan stílus sem, aminek nincsenek utálói...
2008. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
mert igenytelen zene. semmi ertelmes nincs benne...es amugyis roman a szovege....
2008. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Én nem útálom,sőt nagyon szeretem és csak ezt hallgatom, pedig magyarországi vagyok..Azért persze beszélek románul is:))
2009. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
58%
Számomra azért utálatos ez a stilus,mert izléstelen dagadt cigányok arról énekelnek,hogy mindenkinél jobbak,szórják a pénzt,és az összes jó csajt felszedik,és a jónép tényleg elhiszi hogy így kell élni.
2009. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Kedves utólsó szeretnél te olyan izléstelen dagadt cigány lenni!!!Ne irigykedj ez igy van, ők már letettek valamit az asztalra!!
2009. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
69%
Válasz az utolsó kommentre:a sikkasztott meg összelopkodott pénzt letenni az asztalra,az tényleg nagy dicsöség!mert zenei tehetséggel nem nagyon rendelkezik egyik sem
2009. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a manelistakkal, amig nem kezdik el bőgetni a szar zenéjüket.És hogy valaki szereti e vagy nem a manelet az izlés dolga. Az berögzült az emberekbe, hogy a manelista az rögtön bunkó,gusztustalan cigány. Ez van.

egy niai

2009. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*romániai
2009. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 thoomas26 válasza:
Szia! Én nagyon szeretem a manelét, holott sem román, sem romániai nem vagyok, sőt az ország nyugati felében élek; egyszerűen csak engem lebilincsel a törökös, keleties, ám mégis populáris hangzásvilága! Hogy miért nem szeretik sokan? Nos, igaza van egyik előző hozzászólónak, hogy minden zenei irányzatnak vannak ugyanúgy imádói és utálói is, így a manelének is. Talán a manelét azért utálhatják többen, mert azért legyünk őszinték, a hangzása és a nyelve nem illik bele abba a zenei világba, amelyet a nagyobb rádiók és tv-k adnak, nem annyira széles társadalmi rétegeknek szól; ha úgy tetszik, ha egy manele számot bemutatnának (bocs a hasonlatért, ez csak egy hasraütött példa) Lady Gaga legújabb slágere melett egy népszerű, széles körben nézett zenei televizióban, hát gondolhatjuk, melyik tetszene jobban a közönségnek... Szóval kétségkivüli, a manele hangzásvilága különleges, egyedi, így ne is várjuk azt, hogy emberek tízmillióinak tetszen! Ám így is vannak szép számmal, akik nagyon is rajonganak érte, többek közt én is... :) És hozzáteszem nem azért szeretem, mert a "szórjuk a pénzt, jó világunk van" képet vetítik (bár hozzáteszem, ez nem minden számra igaz, ráadásul más stílusokra is lehetne ezt mondani), hanem a hangzása miatt! Üdv.
2010. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!