Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok rólam?...

Fiúk! Mit gondoltok rólam? Véleményt kérek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy magyar származású, 177-cm magas,74 kg,41-es lábméretű, sötétbarna,kb.1 m hosszúságú hajú,világosbarna szemű lány vagyok.Szeretem a duvatos ruhákat és kiegészítőket. Jó tulajdonságaim közé tartoznak,hogy kedves,barátságos,megértő és okos vagyok. Rossz tulajdonságaim:kiváncsi vagyok,falánk vagyok,hamar felkapom a vizet,nehezen bocsátok meg, néha gonoszkodom,eléggé szétszórt vagyok,gyakran sokáig maradok el otthonról.Adottságaim:jól főzök,tudok énekelni, jól rajzolok.Mit gondoltok rólam? 10-es skálán hány pontot kapnék? Tudom, a válaszok 90%-a biztosan értelmetlen vagy engem sértő lesz,de azért köszönök minden választ előre is. Sziasztok! :3 :] 21/L
2014. okt. 4. 14:11
 1/6 anonim válasza:
Kép nélkül a külsödröl elég nehézvéleményt mondani. A Belösről meg a véleményem hogy elég negativ szerintem ha nehezen bocsátasz meg valaknek.
2014. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÖÖ hát most erre mit lehet mondani, így leírtak alapján lehet hogy mondok x/10-et, aztán élőbe meg teljesen máshogy pontoználak.
2014. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyiknek ez a véleménye, másnak más. Melyiket választod?

Sajád magaddal legyél megelégedve, és kész.

Egyépként manipulálhatónak tartlak. Kedvesen mosolyogva ha azt mondanám akkor veszünk be a csapatba, vagy akkor szeretlek, ha így meg így nézel ki.

Azért kapod fel a vizet hamar, mert a kritiát nem türöd el. Így próbálsz védekezni.

Nem ez adja meg az ember értékét amit leírtál. Hanem teljesen más.

Szereted és elfogadod magadat?

Van önbecsülésed?

Kiállsz másokért, és saját magadért.....

2014. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lábméret is számít? Te jó ég.
2014. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)de most komolyan ahog, ti elkepzeltetek hany pontot kapnek eg, 10-es skalan?
2015. márc. 19. 16:55
 6/6 anonim válasza:
10-es skálán mi ez x-faktor vagy valami zs kategóriás tehetség kutató az írásad alapján lehet véleményezni de hogy pontozni? kissé önértékelési gondját nárcisztikus viselkedébe fojtó embernek képzelnélek el ha véleményt kértél
2019. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!