Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fáj a fogszabályzó felrakása?...

Fáj a fogszabályzó felrakása? Fáj a fogam és az innyem ha már felrakták a fogszabályzót? Mit nem ehetek a fogszabályzó miatt? Fáj az amikor húznak a fogszabályzón?

Figyelt kérdés
bocsi a sok kérdésért csak nem sokára fogszabályzóm lesz és mindent tudni szeretnék+izgulok is:D
2014. okt. 4. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Maga a felrakás nem fáj, csak majd másnaptól fog kicsit lüktetni az egész. Alapjáraton bármit ehetsz, (almát vagy kukoricát harapva egyértelműen nem) én pl mindent megettem, még rágóztam is egy idő után, de felrakás, vagy meghúzás után egy pár napig (max 2-3) nem fogsz bírni csak könnyebben rághatóakat. Miután felrakták egy pár napig vagy hétig (ez ugye változó) lehet h selypítve vagy furán fogsz beszélni míg meg nem szokod, valamint kicsit több nyálad is lesz. Egyébként szerintem nem olyan vészes, arra figyelj majd h rendesen tisztítsd! És nem kell izgulni, tényleg nem nagy durranás... :D Remélem segítettem. :)
2014. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:-)
2014. okt. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!