Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki nagyon hosszan és...

Valaki nagyon hosszan és vázlatosan le tudja írni: Kérdéseim: -a fogszabályzòt ha feltették akkor milyen lesz az életem a fogszabályzòval? -mit nem ehetek ami tilos? és mit szabad?

Figyelt kérdés

A vàlaszokat előre is köszönöm.XD

annak még jobban köszönöm aki vàzlatosan+hosszan.:-)

Nem sokàra fogszabàlyzòm lesz.

És hàt igen fàjdalmasan kell élnem.

De megéri.:-D


2014. okt. 4. 21:25
 1/2 anonim válasza:

Amikor nekem rakták fel a fogszabályzót még nem fájt. De aztán este, lefekvés után kezdtem érezni a lüktető, szorító fájdalmat. Nem nagyon tudtam aludni. De ez csak olyan három napig fog tartani hamar elmúlik. Amikor ívet cserélnek akkor még fog fájni egy kicsit amúgy gyorsan megszokod.

A keményebb ételeket kisebb darabokban fogyaszd, mert úgy könnyebb megenni.

Gumicukrot, rágót és a ragadósabb dolgokat nem ajánlatos enni, mert beleragad a fogszabályzóba és nehezen jön csak le.

Amúgy sok mindent ehetsz csak ne harapj bele közvetlenül, mert akár tönkre is teheti a fogszabályzót.

Különösebben nem nehéz vele élni, eleinte fájni fog, az s, ny, cs, ty, gy, f, sz betűk kimondása kicsit nehezebb lesz, de amúgy nem gáz a fogszabályzó.

2014. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok köszi a segitséget?
2014. okt. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!