Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veled történt olyan, hogy...

Veled történt olyan, hogy hirtelen röhögőgörcsöt kaptál? Leírod, a sztorit, ha igen?

Figyelt kérdés

Velem ezek voltak(rengeteget röhögök :D)

1.Ülünk angolórán,síri csend van,mindenki témazárót ír.Tanár írt valamit a táblára. Én elkezdek röhögni,de úgy hogy már levegőt is alig kaptam. Erre hátrafordult,megint csönd. Én megint röhögök,tanár megint szétnéz. Így ment az óra végéig.


2.Épp a boltban voltam,vettem ezt-azt. Eszembe jutott anya barátnőjének a története (ha kíváncsiak vagytok leírom azt is),aztán úgy elkezdtem nevetni,hogy majdnem összeestem. Mindez a sorban volt.


3. Olyan volt mint az első,csak matek órán,és nem írtunk dolgozatot.Egyik barátnőm hülye fejeket vágott,én meg szokás szerint nevettem. Végül már annyira elröhögtem magam,hogy ő is elkezdett röhögni. A tanárnő írt a táblára,mi meg röhögőgörcsöt kaptunk. Hátrafordult csend volt.(mint az elsőnél,ez is óra végéig ment) A többiek meg ezen röhögtek.


Még van rengeteg hasonló történetem,de egyelőre nem írom le mindet. :D



2014. okt. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Végre egy rokonlélek.. azt hittem csak én vagyok ilyen kis retardált. :D Üdvözöllek az ok nélkül röhögők klubjában! :D

Rám az imént szóbeli vizsga közben jött, de úgy, hogy a tanár is elkezdett röhögni azon, ahogy röhögök, és megkaptam a kettest. :D

Várom a történeteidet. Szívesen kapnék tőled (is) röhögőgörcsöt. :D

2014. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jól van,írok akkor.

1.Nyáron kicsit kimentem biciklizni. Épp búcsú volt,és én arra mentem. Eddig még nem volt semmi.Utána meg nem tudom mitől de elkezdtem röhögni. :D

2. Tesi óra. Futottunk 10 kört,utána még versenyfutás úgy 3-szor(valaki mindig lassan futott),aztán még 40 fekvőtámasz.Közbe mindenki lihegett,legyezte magát,én meg elkezdtem úgy szakadni!

(A történetet leírom privátban,akit érdekli.)

3.Angol órán összefoglaltunk(ez a múlt héten volt) a barátnőm mellettem ül. Elkezd csillámlámát utánozni. Gondolom már nem tartjátok meglepőnek,hogy röhögtem :D.

Osztálytársam észrevette és ő is utánozta a csillámláma nyögést,majd ő is elkezdett nevetni. Többiek meg így néztek ránk,hogy ezek most meghülyültek vagy mi?

4.Töri órán elment az ablak alatt egy csapat ordítozó gyerek. Ezen is elkezdtem röhögni,de én sajnos olyan vagyok hogy egy dolgon fél órán keresztül tudok nevetni. Utána(szokásunk a barátnőmmel,hogy tollal egymás füzetébe pontozgatunk,én kezdtem el először. Barátnőm ilyen megjátszott felháborodott fejet vágott,majdnem hangosan felnevettem. :D A töri tanárnő a táblára írt szerencsénkre. Én megint úgy röhögtem,hogy a barátnőm is röhögőgörcsöt kapott. Óra végén meg kaptunk egy karót! :D

5.Megint angol óra. Most ok nélkül kezdek nevetni,egyre jobban. Tanárnő odanézett,én meg akkor sem tudtam abbahagyni a röhögést.Kérdezi:

-XY,jól vagy?

Én meg nem tudtam válaszolni úgy röhögtem(próbáltam,de csak hangos levegővétel lett belőle)

Osztálytársam:

-Röhögőgörcs.XY-nél(nálam) gyakori.

2014. okt. 7. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
:D díjazom XY röhögőgörcseit
2014. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Aláírás:XY

2014. okt. 8. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Póniló :D
2014. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne már,megint kapok egy félnapos röhögőgörcsöt :'DDD
2014. okt. 9. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Biosz TZ. A világ legijesztőbb tanárával ülök szemben az első padban. Hátul súgni próbálnak ezért odamegy. Padtársam rögtön:

- X! X! A strucc az kérődző?

Majdnem megfulladtam a röhögéstől, de szerencsére nem kaptam karót. xD

2015. jún. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!