Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem az hogy egy ismerős...

A kérdésem az hogy egy ismerősöm járt Amerikában először betartotta a 3 hónapot ami az estában megvan szabva a második alkalommal 9 hónapot tartózkodott kint meddig kell várnia mire biztosan vissza mehet?

Figyelt kérdés

Spekulációk at és egyéb hasztalan válaszokat kérem kerüljék!

Előre is köszönöm.


2014. okt. 7. 04:31
 1/6 anonim válasza:
0%
Honnan tudjam ?
2014. okt. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1-es- Minek adsz ilyen választ, mikor nem troll a kérdező? Senki nem kíváncsi arra, hogy mit tudsz vagy mit nem!

Kérdező, a külügyminisztérium felől próbálj meg kérdezősködni, esetleg az önkormányzatodnál lévő olyan személyt aki ezeket az ügyeket csinálja.

2014. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Amerikai Követségen érdeklődj, de akár 5 év is lehet.
2014. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

külügyminisztérium......önkormányzatodnál.... Mi vaaaaan????? Hol elsz?


Magyarorszagon az Amerikai Egyesult Allamok Nagykovetsegen kivul kabe senkinek semmi koze az USA ugyekhez es nem szamit ki mit mondd, mert ugyis az szamit, ahogy a bevandorlasi tiszt dont, aki a beleptetessel foglalkozik. Ember megveszi a jegyet, kirepul az USAba es a beleptetesi tiszt donti el, hogy bejohet, vagy sem. Ha meg ervenyes az ESTAja (ugye 2 evig jo) megprobalhat vele beutazni, de ha a tiszt megtagadja a belepest, akkor ugrott a repjegy es kitiltast kap egy vagy akar 10 evre is.

Kitiltas utan ESTAval tobbet mar nem is tud probalkozni, vizumot kell kernie a kovetsegen de a kitiltas miatt a vizumot valszeg sokaig elutasitjak, amig el nem telik sok sok ev, illetve nem talal mas megoldast hogyan jojjon vissza az orszagba (pl. hazassagra lep egy amerikaival).


Senki nem tud biztosat, csak spekulalni, mert senki nem tapasztalta meg a sajat boren milyen az amikor tultartozkodik es megprobal ujra bejonni az orszagban mert 1. nagyon keves embernek van annyi penze, hogy egy repjegy arat kockaztassa egy ilyenert 2. ha van is ilyen nem itt irogat a gyikon....

2014. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Az utolsónak ezeket én is tudtam de gondoltam ha megpróbálom nem fognak leugatni mert kérdések feltevésére találták ki az oldalt és

gondoltam már minden más módon utána jártam akkor miért ne próbálnám meg itt is.

2014. okt. 8. 01:34
 6/6 anonim ***** válasza:

De olyan specifikus kerdest tettel fel, amire szinte nulla az esely, hogy kapsz pontos valaszt egy olyan valakitol, akinek elsokezbol szarmazo forrasa van. Erted? Ha akad is olyan, aki tultartozkodott es megprobalt ujra kimenni, es szerencses volt es be is engedtek, mi az esely ra, hogy a GYIKot olvasgatja, es ha olvassa is, honnan tudod, hogy hihetsz neki, es ha hiszel is neki, mert pl. valahogy leellenorzod, hogy igazat mond, a tultartozkodas utani beutazas egyen fuggo, mert mindenki odamegy egy bevandorlasi tiszthez, azok meg mint a kisistenek dontenek az ember sorsa felol, hogy bejohetsz vagy sem.... ezert nem alapoznek en arra, amit itt kapsz valaszt...


Esetleg arra inkabb, amit a kovetseg mondd...

2014. okt. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!