Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok szerencsétlenség ér. Ha próbálok ellene tenni, akkor kiderül, hogy értelme nem volt annak amit erősködtem..

Most is itt van az szallagtűző. Minden lány olvadozott, hogy milyen gyönyörű szoknyát kéretett az osztály. Hát vettem a fáradságot és elsőként foglaltattam egyet. Másnap minden osztálytársnőm elkezdett hisztizni, hogy undorító az a szoknya. Úgy mondták ezt, hogy még bent sem voltak megnézni. Próba után is ez volt a véleményük. Olyan madárnak éreztem magam.

Dolgozatokból is mindig a nehezebb és hosszabbat kapom. A mellettem ülők meg vigyorogva írják a könnyű és rövid dogát.

Tesi órán is mindenki a szépségre kap jegyet, nem az értékelni valóra. Mivel csúnya vagyok ezért így nehéz.

Akárhányszor veszek valamit, legyen az ruha vagy műszaki cikk, mindig selejteset veszek.

Suliba aki mellém kerül, azt valamilyen úton módon megutálják a többiek, még ha nem is foglalkozik velem.

Elmegyek a boltba 5 dologért. Végig megyek 3 bolton és max 2 dolot tudok venni.

Anyám nem támogat és sz@r mindenhol azt látni és hallgatni, hogy anya segít, anyu a mindenem.

Akik támogatnak messze laknak.

Pénzem sincs, ráadásul lehet nem engednek dolgozni sem. Betegség miatt. Szakadt lyukas 5 éves ruhákba járkálok.

És ez még csak a negyede az egésznek.

Anyám azon ügyködik, hogy elszakítson barátomtol. Ő is messze lakik. Nem engedi hogy itt aludjon.

Mi a fenét csináljak ez ellen? Már nagyon elegem van.

Légyszi valami tanács vagy valami?

Köszönöm! :)


2014. okt. 9. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára  És a szerencse forgandó ;)
2014. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JézusOm válasza:

Szerintem rajtad már csak Isten segíthet.


[link]


Régebben én is nagyon szerencsétlen voltam, de aztán megtaláltam Jézus Krisztust. Elkezdtem imádkozni, templomba járni, és vettem egy Bibliát. Ha rossz napom van, imádkozok, hogy találjak megoldást a problémáimra. Felcsapom valahol a Bibliámat, és ott a segítség. Csak helyesen kell értelmeznem, ami oda van írva.

(Én egyébként Református Keresztén vagyok.)

Isten nem személyválogató, biztos hogy fog neked segíteni, ha a bajban hozzá imádkozol. Jézus Krisztusra is mindig lehet számítani. Remélem segítettem. :)

2014. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha most semmi szerencsém nincs, akkor később szerencsés leszek? Mert próbálok róla tenni.
2014. okt. 10. 08:30
 4/5 JézusOm válasza:
Igen, később jó irányba fordulhat a szerencséd, ha igazán akarod, és teszel is érte. Amióta van hitem, csupa jó dolog történik velem. Ha Istent imában kéred, hogy segítsen, nem fog elfordulni tőled. Ha amit kérsz tőle segítséget az egyezik a nagy tervvel, akkor segít rajtad. Ha nem, akkor vigaszt nyújt valamivel. Kívánom, hogy legyen hited! Bízz Istenben, bízz magadban, és sose add fel! :)
2014. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi történt de tényleg fordult a szerencsém!!! Vannak kisebb hülyeségek, de annyira jelentéktelenek. Sokkal nyugodtabb, lazább életet élek most már. :)
2016. ápr. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!