Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egyszerre tudhatnád a...

Ha egyszerre tudhatnád a jövőt, és ismerhetnéd az emberek gondolatait, de ellenben el kell vágnod egy másik embernek az erét, megtennéd? (nem halna bele, kivéve ha szerencsétlen)

Figyelt kérdés

Ez egy poén kérdés, csak úgy beötlött XD

Szóval egyszerre láthatnád a jövőt és gondolatot is olvasnál. De van hátulütője, pl. ha csalódás ér, akkor az kétszer ér, mert ugye látod előre, meg meg is történik, egy idő után belefáradnál. Nem lenne semmi izgalmas, mindig tudnád mi fog történni, mit kell mondani stb. És a másik embernek el kell vágnod az egyik artériás erét, és ez kétesélyes, mert ha meghal akkor bukta az egész. És így tudnád átadni, stb. (egy könyvhöz gondoltam ahol az emberek szabadulni akarnak majd tőle, csak ott fel lesz túrbózva gonosz extrákkal :3) Szóval nem kell komolyan venni, de ti mit tennétek? :)



2014. máj. 19. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem akarom tudni a jovot, mert ha rossz lesz akkor nem várom.. az érvágással amugy semmi problem.
2014. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudom mi történik a jövőben, és rossz történik, akkor változtatok még a jelenben, hogy jó legyen- de akkor megváltozik a jövőkép, hisz már nem a rossz lesz amit láttam, hanem a jó, de én a rosszat láttam csak, tehát mégsem látom a jövőm... ez paradoxon! Érted? xD
2014. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, de köszönöm a választ xDDD
2014. máj. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!