Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul érzem magam..mindig sokat tanulok sosem puskázok és így is csak 4-es 5-ös tanuló vagyok.Barátnőm minden dogáját lepuskázza és a tanárok őt istenítik milyen ügyes..ráadásul neki van egy fiúja akivel boldog kapcsolatban él és folyton róla dumál meg hogy milyen szerencsés..én (nem akarom magam fényezni) szerintem nem vagyok csúnya, energikus, őszinte, vicces vagyok az osztálytársaim szerint és még egy pasi sem közelített hozzám (nem azt mondom hogy most mindenáron pasit akarok de nem értem mi baj velem hogy senki nem közelít hozzám csak másoktól hallom hogy ennek meg ennek hogy tetszek mikor a barátnőmet meg körbeugrálják a fiúk.)Ne értsétek félre nem egy csaló **** akarok lenni mint ő csak én is egy boldog életet szeretnék..mi a baj velem? (Ja és nem a barátnőmet akartam mindennek elmondani csak egy példa volt arra hogy egyesek semmit nem tesznek és az ölükbe hull minden míg mások agyondolgozzák magukat..)

2013. okt. 3. 18:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 14/l
2013. okt. 3. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen gondolatokkal bánj nagyon óvatosan, mert ezek önbeteljesítők. Ha szerencsétlennek érzed magad, akkor az is leszel. De ha mostantól kezdve mindig leállítod a negatív gondolatokat, és elkezdesz tudatosan pozitív dolgokra gondolni, azokra, amelyeket szeretnéd, hgoy megtörténjenek, akkor előbb-utóbb jobb lesz minden, jobban fogod érezni magad, és jön majd a pasi is.
2013. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De valamiért nem tudom ügyesnek meg okosnak érezni magam:(
2013. okt. 3. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:

dettó

ameddig általánosba jártam napi 3-4 órát tanultam erős 4-es gyenge 5-ös voltam,a legjobb barátom körül mindig ott legyeskedtek a lányok, rám se hederítettek.

És ne aggódj nincs veled semmi baj,előbb vagy utóbb találsz vkit.

Amúgy lehet hogy azért nem közelítenek feléd mert félnek az elutasítástól.

Remélem segítettem 15/F

2013. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DE igen, gyakorold!
2013. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek olyan kedvesek vagytok:) és köszi a biztatást majd gyakorlok:D
2013. okt. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!