Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nálatok lehet ugyan...

Lányok nálatok lehet ugyan annyi esélye egy kopasz srácnak mint egy full dúshajúnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szerintem kezdek kopaszodnii, és mint tudjuk előbb utóbb középen is elkezd növekedni a homlok , aztán ha arra kerül a sor én nem fogom körbe meghagyni , szerintem elég gáz, vagyis inkább nem az én világom. Tehát egy normális pasinak lehet ugyan akkora esélye? Arra nm tudok mit mondani hogy hogy állna mert még nem voltam sosem kopasz :)


Ja és szerintetek kopasz pasinak jól áll a borosta vagy felejtős? :)


Előre is köszi a válaszokat.



2014. okt. 10. 18:39
 1/2 anonim válasza:

Nekem jobban bejönnek a dús hajú srácok,sőt. A haj nagyon meghatározza az ember kinézetét,tehát nagyon fontos.


Az is fontos hogy hány éves vagy. Nem mindegy hogy 20,30 vagy 60...


Szerintem ne hagyd hogy lekopaszodjon a fejed! amíg csak van valami a fejeden harcolj érte! Próbálj ki samponokat,házi praktikákat,kérdezz meg egy hozzáértő fodrászt,vagy menj el haj elemzésre,és akkor megmondják hogy mi miatt hullik a hajad..


Sok szerencsét! :)

2015. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem a kopasz fej nagyon szexi
márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!