Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "Deadman Wonderland" című...

A "Deadman Wonderland" című anime 2. Évada miért nem készült el?

Figyelt kérdés
Az elsőt már több éve levetítették, így valószínűleg már nem is lesz folytatás, pedig annyi kérdés marad megválaszolatlan. Jó-Jó, tudom hogy ott a manga, de azért kíváncsi lennék, hogy miért nem készítettek ehhez még egy évadot? Pedig szerintem nagy sikert aratna.
2014. okt. 10. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Már a manga is befejeződött. Lehet, hogy finanszírozási gondok állnak a háttérben. Azt hiszen, hogy az első évadot a Manglobe készítette, az meg nem egy nagy stúdió, nem is tudom, idén jött-e valami már tőlük.
2014. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kis stúdió csinálta, és nem adtak el elég DVD-t, illetve az is elképzelhető, hogy soha nem terveztek neki 2. évadot (és csak manga népszerűsítése miatt készítettek animét), mivel sok mindent pl. fontos karaktereket hagytak ki az animéből.


Mangát egyébként tudom ajánlani, nagyon jó és még mindig nagyon népszerű, pedig tavaly lett vége. A története egyébként szerintem nagyon jó, de ennek ellenére valószinüleg nem lesz 2. évad. Max egy rebootot tudok neki elképzelni, de az is elég esélytelen a közeljövőben.

2014. okt. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!