Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pattog mindenki a...

Miért pattog mindenki a pontozás miatt?

Figyelt kérdés

Olyan agresszív beszólások vannak itt ezzel kapcsolatban... ez nem verseny, amúgy is anonim, tehát ki-nem-sz@arja-le?

Szánalmas, komolyan mondom.


2010. jan. 23. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

:) szerintem egy válaszolót takar.

Biztosan valami iskolában berögzült huncutka...:)

2010. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én pl reklamálok, ha tartalmilag hasonló (v ugyanolyan) választ adok , mint a másik, a másik100% az enyém meg 37% . (csk mondtam egy számot)

meg nem egy öszinte egyszerü igaz válaszom. lett lepontozva. sokszor nagyon.

de néha gyanakszom olyanra hogy van aki heccből pontoz le mindenkit. (bármi is a válasz, az nem hasznos)

néha irok orbitális baromságot. nem veszem zokon a lepontozást ilyenkor. akkor se ha 0% -ot meg is kapom érte.

2010. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sem értem miért olyan fontos hogy menni a százalék. ezért most le is pontozok mindenkit :D
2010. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én sem értem ezeket a pontozásokat. Elvileg könyörgöm felnőtt emberek azt itt pattognak a pontok miatt. Hát no comment... Meg azon akadok ki hogy milyen egy ultra tirpák emberek járnak ide, szerintem csak azért hogy a feszkót levezesse.
2010. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert el tudom képzelni, hogy vannak, akik nem a válaszokat, hanem a %-okat nézik.

Pl. kiír az illető egy kérdést, és csak azokat a válaszokat olvassa el, ahol a válaszoló mondjuk, min. 70%-ban hasznos válaszokat ír. Akiknek meg nincs meg a 70%-a, azokat autómatikusan lepontozza.

Biztos, hogy vannak ilyenek.

2010. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!