Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez szerelem? Mitcsinaljak?

Ez szerelem? Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik ,de nem tudom hogy szerelmes vagyok-e bele..a szuleim orulnenek ha jarnek vele mert nagyon rendes fiu..csak az abaj hogy o az ugymond " ellensegeimmel " baratkozik..de amugy nagyon birom ..es az a baj hogy nem tudok vele beszelni mert mindig zavarba jovok es vagy hulyeseget mondok vagy meg se szolalok csak neha ra nezek es mosolygok..

2014. okt. 11. 19:07
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg vele közös hangot találni,beszélgess vele!Az egyik fiúhaverom szerint 2 véglet van:ha egy lány folyton vihog és csinálja az agyát,a másik meg aki némán ül.Egyiket sem bírják. Azér.. vegyen észre,lássa hogy te is tudsz normálisan beszélgetni,van e humorod? (az fontos :) )Remélem segítettem! :)
2014. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyértelmű hogy érzel iránta valamit, csak jobban meg kell ismerned:) szerintem küzd le a félelmeid és menj oda hozzá és beszélgess vele huzamosabb ideig:) átérzem a helyzeted mert ugyan ilyen helyzetbe voltam, most meg nagyon joban vagyok az illetővel.. szerintem az ,,ellenségeiddel,, valo kapcsolata felszínes lehet ha szeret téged. valoszínű akkor az olyan lányokat kedveli amilyen te vagy. de mindenképpen beszélgess vele:)
2014. okt. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.sokat segitettetek.
2014. okt. 29. 13:56
 4/4 A kérdező kommentje:
még1x köszönök mindent..már járunk..! 
2014. nov. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!