Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha belezúgtam 1 csajba de ő...

Alkatrasz444777 kérdése:

Ha belezúgtam 1 csajba de ő ezt nemtudja mitcsináljak? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Van 1 lány aki tetszik de nemerem neki elmondani. Amikor chaten beszélek vele nem nyomulok nagyon meg semmi ilyesmi de mostanában nem én írok rá hanem ő énrám.

Annyit tudok hogy van még 4 haverom akinek tetszik a csaj de ők sose szólítanák le.

Én mitcsináljak ?? Mennyek oda smároljam le, vagy kezdjekel nyomulni?, hívjamel 1 randira?? Léci irjatok és ne baromságokat :) köszi előreis :)



2014. jún. 6. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem ne smárold le , hanem kérdezd meg h lenne-e kedve elmenni veled vhová....aztán ha jól sikerül,kérdezz rá a járásra+akár akkor már mehet a csók...
2014. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod irtam privibe mert én nemtudtam még alá irni a privátba ottvan h mértnem
2014. jún. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!