Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy nagyon régi...

Mennyit ér egy nagyon régi bélyeggyüjtemény?

Figyelt kérdés
Találtam mamámnál egy nagyon régi bélyeggyüjteményt amibe legalább 200db nagyon régi bélyeg található! Nekem nincs szükségem rá! És el szeretném adni, csak nem tudom mennyit érhet a gyüjtőknek :) Egy kis segitséget kérnék! Köszi előre is!

2014. okt. 12. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon régi? Hát akkor nagyon sokat!


Ember, gondolkodj! Nem adtál semmi konkrétumot. Mennyire régi? Három éves? Harminc? Háromszáz? Háromezer? Hát hogy lehetne valamit felbecsülni, ha annyit mondasz róla, hogy nagyon régi?


Végiggondoltad te ezt a kérdést? Nem, ugye? Mert ha igen, akkor ostobább vagy, mint egy kavics...

2014. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
32-33éves
2014. okt. 12. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon régi... xD
2014. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 polarbeer ***** válasza:

Üdv!


A 1965 - 1990 közti magyar és külföldi bélyegeknek nagy általánosságban csupán 1-2 Ft / db értékkel bírnak. Az ennél fiatalabb, illetve idősebb bélyegeknek és blokkoknak lehet ettől különböző értéke, de a közönséges bélyegek nagyon gyakoriak, és szintén csekély értékűek. A ritkaságok értékesek, de gyűjtő vagyok, és az a tapasztalat, hogy nem szoktak igazi ritkaságok lenni egy pár száz darabos bélyeggyűjteményben.


Én a helyedben megtartanám, hogy a mamától van. 1000 FT-nál több pénzt kis valószínűséggel ér.


Üdv.:

polarbeer

2014. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!