Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőmmel nagyon hasonlót...

Belive001 kérdése:

A barátnőmmel nagyon hasonlót álmodtunk mindketten pénteken, egy közös ismerősünkről. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt álmodta, hogy azt mondták neki, hogy az egyik barátunk meghalt ő egyből a korházba sietett én már ott voltam aztán kiderült, hogy nem halt meg de nagyon beteg és ott sírtunk együtt az ágya mellet, hogy nehogy elmenjen mert akkor kivel megyünk táborba kivel fogunk röfögni...

Az én álmom: Én már ott voltam a korházban és az ismerősünk nagyon beteg volt élet halál között lebegett. Ott fogtam a kezét és mondtam neki, hogy nehogy elmenjen mert kivel megyek biciklizni ki fogja mondani, hogy másszak hegyet aztán bejött a barátnőm és ő is sírt.


2014. okt. 13. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy tényleg létezik a telepátia. Amit mindenki megtapasztal valamilyen formában nap mint nap, legfeljebb a rohanó világunkban észre sem vesszük.
2014. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ügye nem fog valóra válni mert szombaton küldtem neki egy sms-t és nem reagált rá és a barátnőmmel nagyon aggódunk, hogy valami baja esett
2014. okt. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!