Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel. Az én hibám volt, nem tudom hogyan béküljek ki vele. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
1 éve ismerjük egymást, mindkettem 16 évesek vagyunk és egy osztályba járunk. Nagyon fáj, mert sokszor csak elmegy mellettem és átnéz rajtam. Nagyon hiányzik nekem! Kérlek segítsetek!!! Azt mondta helyre tudom hozni csak nem tudom hogyan.

2014. szept. 24. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze?
2014. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon, hogy nekem van egy stílusom. Ami hát mondjuk ki elég bunkó, sokszor észre sem veszem ha bunkó vagyok. Na hát egyik reggel elmentem úgy suliba, hogy megittam két felest és hülye voltam. Szégyellem magam nagyon. És nagyon megbántam, helyre akarom hozni.Soha soha többé nem akarok bunkó lenni és normálisan fogok viselkedni.
2014. szept. 25. 06:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért iszol reggel suli előtt? Ez érthetetlen számomra, ha azt mondta helyre tudod hozni, kérdezd meg mivel! Kérj bocsánatot, ha kell többször is, legyél egyenes és őszinte!
2014. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban kedvel, elfogad olyannak amilyen vagy, azért gondolkodj mielőtt cselekszel!
2014. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom miért ittam. Oltári nagy hülyeség volt, tudom! Megkérdeztem mivel hozhatom helyre. Azt mondta nekem kell tudnom.
2014. szept. 26. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!