Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Mit csináljak?

Mi a baj velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy kiselőadást kell tartanom valamiről az egyik órámon. Rendesen felkészültem, de amikor kiálltam, teljesen szétestem, és nem tudtam előadni. Beszéltem a tanárral aki adott egy kis haladékot, mert látta, hogy szétestem. Hamarosan beteg lettem, így még inkább elnapolódott az előadásom. De mostanában bár próbálok készülni rá, ha eszembe jut sírógörcsöt kapok, és teljesen úgy érzem nem fog sikerülni. A szüleim ezt nem tudják, ezért csak azt mondják, hogy készüljek fel jobban. De nem hinném, hogy ez segítene, mert már nagyon felkészült vagyok.

Kérlek segítsetek, hogy menjen az előadás. Mit tegyek?



2014. okt. 14. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem semmi, lámpalázadból traumát generáltál. Rögtön meg kellett volna ismételni az előadást, így, hogy elhalasztottad már nem lesz könnyű átlépni rajta.


Menjél el pszichiáterhez.

2014. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi

esetleg nem ismersz egyet? (még nem vagyok nagykorú)

2014. okt. 15. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!