Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mi baja...

Fiúk! Szerintetek mi baja lehet velem? 14/L

Figyelt kérdés
4.osztályban egy fiú mellett ültem.Először lelökte a tolltartóm,aztán mindig csesztetett...aztán mivel mindenki csúfolta mert kicsit kövér volt,de én sose csúfoltam.Egyszer teljesen beváltott és kedves volt és azt mondta hogy én vagyok a legjobb barátja.Aztán fölsőben mar nem is köszönt,hozzám se szólt,de táncon mindig engem kért fel.Most 8.-ban mar nem kér fel,hozzám se szól.Én sose mertem vele beszélgetni,mert féltem h valami hülyeséget mondok.Mindig is bírtam.Megutált volna?

#szúrtam
2014. okt. 11. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sose mertem vele beszélgetni
2014. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki vagy te? O.o
2015. márc. 22. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

A félelem bénítja meg az életünket.

Vagy mersz, vagy vesztes.

Majd meg tanulod.

Ne a félelmed irányítson, hanem a bátorságot, és a szereteted.

Ő is változik. Ha pár év alatt nem is szólsz hozzá, akkor mit vársz? Keress egy másik legjobb barátod.

Tanulj belőle. Jogod van kérdeni. Jogod van szóbaállni mindenkivel. Ha nem mersz, akkor nem mersz. De akkor az életed se fog előre haladni.

2015. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot !:)
2015. ápr. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!