Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdvözlök mindenkit! Van -e...

Üdvözlök mindenkit! Van -e olyan, az olvasok között, akinek van ingatlanja Horvátországban? /tengerpart közelében/ Érdemes-e ott ingatlant venni és kiköltözni? . Köszönettel: Judit

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 15:47
 1/4 anonim válasza:
Gondolom venni szeretnétek ti is. Azon elgondolkoztál már, hogy konkrétan mit csinálnátok ott azon kívül, hogy ültök az ingatlanotokban? Nyelvet beszélitek? Gyerekeitek ha vannak, ők beszélik? Mit dolgoznátok?
2014. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti mi már nyugdijasok vagyunk, egyrészt mi is nyaralnánk ott, másrészt van egy csomó barátunk akinek ki tudnánk adni. Nem a nyelvet nem beszéljük, de németül megértetjük magunkat, de én szivesen tanulnám a horvátot is, azt kint sokkal könnyebb lenne. De ezeket miért kérded? Üdv!
2014. okt. 20. 15:48
 3/4 anonim válasza:

Ha nyugdíjasot vagytok, akkor a munka-iskola szempontjából megoldva a helyzet. Csak azért kérdeztem, mert annyian feltesznek hasonló kérdéseket itt, de a részletekbe nem gondolnak bele, csak, hogy ő megy külföldre.

Ha kiadnátok az ingatlant, akkor gondolom nem költöznétek ki, kivéve, ha házat vesztek, ami nem olcsó.

Továbbra is azt mondom, hogy nyelv nélkül élni a mindennapokat bárhol külföldön egy ideig érdekes, aztán már nem...

2014. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a meglátásod helyes, de ha kiadjuk, és mi nem ott vagyunk akkor ez nem akkora probléma. Még mi sem tudjuk ,hogy akarjuk csinálni, azért kerestem volna egy kis segitséget. Esetleg olyanokat akinek már van kint lakása, és esetleg barátkozhatnánk, egymás kölcsönös segitségével. Pl. a férjem mindent meg tud javitani, nem kell drága mestert keresni. Üdv
2014. okt. 22. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!