Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem rég vettem egy karórát (1...

Nem rég vettem egy karórát (1 hónapja és elromlott). Nincs rá garancia . Meg lehet valahogy javítani? A mutató megállt benne.

Figyelt kérdés
Párom születésnapjára vettem, 4 nap van még hátra a születésnapjáig , de már nem jó az óra , nem nagyon értek hozzá , hogy elemes , vagy felhúzós .De nincs rá garancia . A kérdésem az lenne , hogy meg lehet javítani ?

2014. okt. 15. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindent meg lehet, kérdés, hogy érdemes-e. Egy kétszáz forintos kínai vackot például nem érdemes.


Egyébként hogy lehet úgy órát vásárolni, ohgy még azt sem tudod, elemes-e vagy felhúzós?

2014. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beviszed egy óráshoz.

Meg fogja mondani, van-e baja, vagy csak felhúzós és lejárt.

2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottuk apummal , csak fel kellett húzni . Nem magamnak vettem , hanem a páromnak születésnapjára . Azért nem tudtam , mert nekem még sosem volt karórám és nem is értek hozzájuk :) Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!