Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a "Wish"...

Valaki rendelt már a "Wish" nevű programról?

Figyelt kérdés
Találtam ott egy Bluetooth hangszórot és én ha ezt megrendelem az mennyire megbízható?

2014. okt. 15. 19:24
 1/2 Kokobaky válasza:

Én is rendeltem két apró dolgot, teszt jelleggel. Kb két hete történt és épp ma érkezett meg az első! Működik, úgy néz ki, ahogy a képen, használati leírást és még elérhetőségeket is küldtek, ha a működéssel, beállítással kapcsolatban kérdésed lenne. Sőt az aplikáción folyamatosan értesítenek, hogy a megrendelésed milyen állapotban van.(feldolgozták, postázták, stb.)

Én ruhát, cipőt nem igazán mernék rendelni (max. övet, kesztyűttáskát), mert azért azt csak fel kell próbálni, de műszaki cikkeket, órát nyugodtan.

2014. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De a ,,nagyobb dolgok'' (Pl. Bőrdzseki) Mert én azt rendeltem, nem olyan mint a képen. És nem is bőr hanem valami vékony, enyhén csillogós hatás... Én többször nem rendelek! Az biztos:)
2015. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!