Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a lehetőségeim, mikor...

Mik a lehetőségeim, mikor mehetek már végre nyugdíjba?

Figyelt kérdés

1987-ben születtem, és szeretnék minél hamarabb nyugdíjba menni, mert úgy gondolom eleget gürcöltem már. Pont időben vagyok, talán még lehet pár szép évem mint nyugdíjas. Nem akkor akarok visszavonulni, amikor már vizelési gondjaim vannak, tikkel a pofám.


Rengeteg munka van bennem, és úgy érzem itt az ideje a jogos, és megérdemelt pihenésnek, egyszerűen úgy érzem: Elget Dolgoztam Már!!!

Szeretnék én is végre önfeldeten pecázni a La mans csatornán, elutazni Las Vegas-ba egy pókerversenyre, és éjszakai lokálokba járni, hogy minden nap más nővel ismerkedjek mint ahogy a legtöbb magyar nyugdíjas is teszi nap min nap.

Építőjellegű, használható válaszokat várok! Köszönöm.


2014. okt. 16. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

helyesen: La Manche csatorna

[link]

2052-ben már mehetsz is, bár valószínű addig emelik a kÓrhatárt, inkább 2060 lesz az. De röpül az idő! De az is lehet, hogy egyáltalán nem lesz nyögdíj, mint ahogy pl Kínában nincs. Nincs aki kitermelje. Nálunk sem lesz.

Szépen süt a nap!

2014. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én most akarok nyugdíjjas lenni! Mit nem lehet ezen érteni???
2014. okt. 16. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!