Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok leülni...

Egyszerűen nem tudok leülni tanulni, ti mit szoktatok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne tanulnom mert vizsgám lesz hétfőn de nem bírom letenni a seggem, mindig valami mást csinálok. Segítség :((

2014. okt. 18. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Elég béna kifogás... akkor ne tanulj.. fejbe dőlik el. Ha te nem akarod akkor ne... max megbuksz. Az meg kit érdekell?:D
2014. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:DD de engem az érdekelne ti hogyan veszitek rá magatokat, oktatást nem kértem
2014. okt. 18. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első, "dőlik" :D Úgy nézem, neked is eldőlt még valamikor régen... Csak rossz irányba ;)

Kérdező, sajnos az viszont igaz, hogy fejben dől el. Mit szoktam csinálni, ha nem bírom letenni a seggem? Leteszem a seggem. Sajnos nincs jobb módszer, mint az, ha nem téped rajta az agyad, hanem elkezded. Úgy, hogy az atyaúristennek se állsz fel addig, amíg meg nem tanultad. Elkezdeni a legnehezebb, ha már benne vagy, akkor visz a lendület.

2014. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj állva vagy fekve tanulni.


És legközelebb mondd meg a kis barátodnak, hogy óvatosabban döngessen.

2014. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Végülis megértetted hogy mit akartam. Ezek szerint nem volt nagy hiba. JAh és ha ennyire zseni vagy, elvileg a nyelvet úgy kell alakítani hogy az használhatóbb legyen, praktikusabb, vedd úgy hogy most a te érdeked miatt tettem. ^^
2014. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves ötös, legalább már tudod, milyen érzés, ha bunkó stílusban válaszolnak neked :) Fincsi, ugye?

(és ha a fejed tetejére állsz, akkor se lesz a "dől" szóból ikes ige... főleg nem az én érdekemben)

2014. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Másolgassad át sokszor csakúgy a füzetet, és akkor jobban megmaradhat talán; talán próbáld így, de nemtom, hát jobb jegy a motiváció, nem? Nehogy már egy ilyesmi kifogjon rajtad!! Mutasd meg, hogy kemény vagy, és kitartó, és meg tudod csinálni!! És amúgy mégegy trükk, hogy ha kisebb betűkkel kinyomtatod a tanulni valót, akkor kevesebbnek látszik, plusz, definíciókat át lehet úgy alakítani, hogy ugyanaz legyen benne, csak kevesebb betűből álljon, így könnyebben megjegyezhető lesz. :)
2014. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Majd idővel nyugi..... :D :D

Fincsi? :D Ha ezt oltásnak szántad, akkor elég gyenge volt. Azt hittem egy "szar" élettel rendelkező, 24/24-ben csicskáztatott, személy vagy. Na és hol máshol élnéd ki magad...

Azonban csak béna a duma :D Köszi, amúgy vidéken, (nálunk, és a környező falukba) gyakran előfordul, hogy pár szót máshogy használunk.

Mégis megérted, elfogadják ha úgy beszélek.

Sehonnan se küldenek ki, ha meghallják.

Miért ne használnám azt ami jobban a "számra" esik. A sajátom a "Magyar" nyelv, ne szabják meg hogyan használjam a köznapokba.....

2014. okt. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én csokit eszek közben:D:D:D
2014. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy,ami nem érdekel ezt nem tanulom. Akkor abból puskát írok és ennyi.
2014. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!