Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
A szüleim külön élnek.én apukámmal,és a párommal élek egy háztartásba. Ők dolgoznak.Én sajna most,munka nélküli vagyok.Vezetem a háztartást takarítok,főzök.Ő szerintük ez elég,de én valahogy nem érzem hasznosnak magam.Múltor fel ajánlottak egy jó lehetőséget ahol megtanítottak volna ingyen fotózni.A párom és apukám hurrogva tört rám hogy ez nem jó ötlet.Apu mingyárt anyukámmal jött hogy biztos az ajánlotta ez a hülye ötletet.A párom meg azt mondta ma már semmi nincs ingyen biztos elvárnának mást is cserébe, meg hogy neki egy,egyszerű nő kell aki mos,főz,takarít.
2014. okt. 19. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenki teremtsen meg magának saját egzisztenciát. Sose lehet tudni, mit hoz az élet. Lehet, hogy a párod elhagy, apád elköltözik....
2014. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!