Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van? Ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? Ti hogy reagálnátok, ha a barátotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Amikor a barátom beteg, köhög, minden baja van, mondom neki hogy menjen el orvoshoz, de nem megy. Ha fáj a foga, mondom neki hogy kérjen időpontot a fogorvostól, de azért se teszi. Amikor mondom, hogy ne számítógépezzen, hanem készülődjön, mert mindjárt indulunk, azért se csinálja, hogy haladjunk. A veszekedésünk tárgya, hogy ő ezeket okoskodásnak veszi és azt mondja, hogy dirigálok, pedig ez nem így van, én csak jó szándékból mondom neki ezeket.


Aztán beszélgettünk és ezt mondta:

"Munkatársam meséli h megmondta bnőjének h november 1ig nem lesz a lakásukba bekapcsolva a fűtés ha -20fok lesz akkor se, és kérdezem erre mit mondott? azt mondta jólvan ahogy akarod. mondom dejó neked h ilyen párod van... aki megért dolgokat és elfogadja amit mondasz... támogatja a párját, az van amit ő mondd többnyire."


Nagyon rosszul esett nekem :( én nagyon szeretem őt és csak jót szeretnék neki is, azért mondom ezeket a dolgokat, nem szekálásból.



2013. okt. 1. 11:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Láthatólag nincs meg az összhang köztetek... ezt meg kéne tudni beszélni, érteni.
2013. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
haha én is ilyen vagyok :D ez nem azt jelenti hogy nincs meg az összes a barátod simán csak lusta, és sza rik rá. nem azért mert nem akar rád hallgatni, hidd el :) én is ilyen vagyok 1 év után ma mentem el szemészetre, de bnőm már rég mondta. legalábbis a magamból indulok ki:) és 4éve vagyunk együtt
2013. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
értem :S de mit mondhatnék neki ezek után? bólogassak mint egy kiskutya, hogy oké persze, mától az lesz amit te mondasz? szerintem nem erről kéne szólnia a dolognak, hanem arról hogy az legyen, ami ésszerű
2013. okt. 1. 11:32
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem, itt neked van igazad, nem pedig neki. Ez részéről makacskodás, "csakazértis" stílus.
2013. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
dehogy :D szeretem, amikor baszogat, foglalkozik velem, hiába küldöm el. tök jó:D de úgy se csinálom meg, aranyos dolog. nem udom elmagyarázni. de ne bólogass :)
2013. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de akkor hogy reagáljak? mondjak erre valamit vagy tegyek úgy mintha meg se hallottam volna?
2013. okt. 1. 11:34
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha számítógépezés miatt szólsz rá az miért jó akarás? Pihen és kikapcsolódik.

A többivel egyetértek.

2013. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Figyelj.Egyrészt valóban nincs meg az összhang.A többit meg ő tudja.Én se szeretek orvoshoz járni.Azt főleg nem ha anyáskodnak és még mondogatják is!
2013. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem a számítógépezés miatt, hanem ha időre mennénk valahova, de ő ahelyett h felöltözne, összeszedné a cuccait, inkább játszik
2013. okt. 1. 11:36
 10/23 anonim ***** válasza:
Hagyd rá.Ne foglalkozz vele.
2013. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!