Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oleo Mac láncfűrészek?

Oleo Mac láncfűrészek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Láncfűrészt szeretnénk venni, de már kétszer befürödtünk kínaival sajnos, és már most inkább rá keresek, hogy hátha van valakinek valamilyen tapasztalata, véleménye egyes márkákról. Oleo Mac láncfűrészről tud esetleg nekem valamit mondani? Elvileg azt olvastam, hogy olasz gyártmány. Mi egy 52000 forintost néztünk ki, mert nekünk nem rönköket kellene vágni, csak nagyobb darab fákat télire fűteni majd. 2 lóerős azt hiszem.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2014. okt. 21. 10:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez az Oleo Mac GS 370 benzinmotoros láncfűrész: 35,2 köbcenti és 2,2 lóerős, 1600 W.


[link]


Itt van példának egy oldalon, most véleményeket próbálnék keresni, de nem találok még.

2014. okt. 21. 10:24
 2/3 anonim válasza:

[link]


Ezt vedd meg, ez egy tényleg tartós darab. Ismerősöm profi munkára használja erdőben, nem kíméli és bírja. Mondjuk Ő oleo mániás, szinte minden gépe oleo mac. kb. 20 éves a fűkaszája is.

2014. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tök jó, tegnapelőtt jött meg pontosan ugyanez a modell :) Nekünk sem azt ajánlották, amit feltüntettem linkkel. Több napot gondolkozva, mi is ezt a típusút vettük meg, amit te is megadtál linket. Még nem próbáltuk ki, reméljük beválik. Sajnos nekünk szokásunk, hogy a rossz termékeket kifogjuk legyen az bármilyen elektronikai cikk, de tényleg.


Köszönöm szépen a segítséget!!! Jó tudni, hogy tényleg jót választottunk :)

2014. nov. 8. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!