Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 18. születésnapom lesz. Nem...

A 18. születésnapom lesz. Nem tudom mit tegyek. Valamilyen tanács?

Figyelt kérdés
az egyik családtagom azt mondja hogy egy bőrkabát sokkal jobb lenne nekem mert az pár év múlva is bőrkabát lesz, de a másik családtagom viszont tabletet szeretne adni és most nem tudom mit tegyek . Tabletnek jobban örülnék de nem akarnáksenkit se megsérteni. Esetleg valami tanácsot tudtok?
2014. okt. 21. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogadd el mindkettőt, azt nem lehet? :)

Vagy ők vesznek neked közösen egyet?


Szerintem a tableten nem nagyon fogsz dolgozni meg suliba se fog annyira kelleni, csak játszanál rajta.. netezni gondolom telóról is tudsz, egy bőrkabát azért az meg jó dolog ha van télen :)

2014. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

sajnos a kettőt nen lehet, mivel a bőr kabátot együtt vennék nekem a családtagjaim mert elég drága...

köszi a választ :) még gondolkodom rajta

2014. okt. 21. 19:50
 3/4 anonim válasza:

Én három éve vettem egy műbőrkabátot és egy tabletet. A kabát még mindig tök jó, szinte semmi baja nincs, a tablet meg jó gyengének számít már. Már csak kb az ébresztő funkciót használom rajta, és nagy ritkán filmet nézek rajta, vagy olvasok a nagy kijelzője miatt.


Szerintem a bőrkabát a jobb döntés, meg minden másra lehet egy tök jó tudású telefonod, ami annyiba kerülhet mint egy tablet.


De tényleg gondolkodj rajta, ez csak saját vélemény.

2014. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :)

és nagyon gondolkodom rajta hogy melyik legyen

2014. okt. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!