Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek veszélyeztetett...

Szerintetek veszélyeztetett terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Márciusba vesztettem el szüzességemet 20 éves vagyok. Félek, hogy terhes vagyok exemmel 2x voltunk össz vissz együtt. Voltam a 2. Alkalom után nőgyógyásznál pár napra Rá és ugye az még nem mutat ki semmit....ez kb áprilisban volt ..azóta nem volt semmi vettem tesztet júniusba kb. Kimutatta hogy negatív a havim rendesen van de šokat híztam meg tegnap olyan rugás szerüeket éreztem hasamnál de más tünetem nem volt ...mondjuk igaz többet is Ettem ujabban de félek nagyon hogy terhes vagyok hallottam hogy valakinek volt mellette menstruációja most is már görcsölget hasam meg fáj a mellem mert elvileg holnap kell megjõnnie :s szerintetek mennyi az esély, hogy terhes vagyok?ja hozzáteszem gumival védekeztünk


2014. okt. 23. 16:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!