Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszélyeztetett terhes voltam,...

Veszélyeztetett terhes voltam, feküdtem es most 3 hós a bébi. Az barát, aki ezalatt nem látogatott meg mindenféle elfoglaltságra, depire, fáradtságra hivatkozva és a keresztelőn csak az eseményen volt, az azt követő vacsin nem?

Figyelt kérdés

Mondván, hogy nincs pénze ajándékra.

Ő barát? A tettek hangosabban szólnak a szónál?


2008. aug. 15. 12:18
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem is van,szernecsére már csak VOLT ilyen barátnőm vagy mim :( Képzeld a fiam keri anyja lett idővel,de befejeztem vele a kapcsolatot. Meg mondtam neki az én fiamnak nem kell ilyen keri anya,meg nekem sem ilyen a családba.

ÉN KIZÁROK MINDEN ILYEN IDEGESÍTŐ EMBERT AZ ÉLETEMBŐL!!! tEDD TE IS AZT! :)

(írj privit ha akarsz róla beszélni)

2008. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm csinálja velem ugyanezt. Azt mondta, hogy telefonáljak, ha szülök, mert ő mindenképp ott akar lenni, hozza az óriáskabalát a bébimnek. Kicsit össze is vitatkoztunk ezen, hogy minek utazik 90 km-t azért, hogy üvegajtón keresztül megnézze a lányom 2 percig, de erősködött, hogy jön, így belementem. Na, 4 hónapos korára ideért,még jó, hogy nem vártam rá a kórházban...:-), persze a kabala elveszett félúton, volt helyette egy tábla mogyorós csoki...:-)Azóta sem láttam, néha emailben letol, hogy miért nem jelentkezem, pedig már 7 hónapos a babóm...Nem vagy egyedül.:-)De tudod mit? Szükségünk van nekünk ilyen emberekre???
2008. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy az ilyen "baratnok"is szeretnenek teherbe esni, de mar honapok/evek ota nem sikerul, es emiatt feltekenyek es nem mennek babalatogatoba??? Van akinek ez olyan lelki trauma, hogy valoban nem "tud" elmenni babanezobe, vagy korhazba latogatni ha az adott baratno meg "csak" terhes.


Nem tudom, csak talalgatok, hogy ilyesmi allhat a dolgok hattereben ilyen esetekben.

2008. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó hozzá szolónak igaza is lehet, sok ilyen eset van.


de a pároms zokta mondani, öt nem érdekli milyen gyakran tal´lakoznak beszélnek a lényeg mikor ez megtörténik akkor az pozitív.

pl 600 km-re lakunk a gyerekori barátaitól és 18 éves kora óta nem lakik ott. de most az egyik srác megnösült és meghívta mindegyiköjüket a 4 barát évek óta akkor találkozott elöször megint és nagyon boldogok voltak.

2008. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!