Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó könyv a Késtél Leiner...

Jó könyv a Késtél Leiner Laurától? Miről szól?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 21:23
 1/6 anonim válasza:

Budai Rebeka, aki tizenhat évesen egy gimnáziumi együttesben játszott, egy átlagos napon zenés videót posztolt az egyik közösségi oldalra. A dal pillanatok alatt hihetetlenül népszerű lett, és Rebekát felkarolta Körte, a tetoválóművészből lett zenei menedzser. Azóta az egész ország Bexiként ismeri a tinisztárt. Bexit most egy zenei tehetségkutató műsor elődöntőjére hívják, hogy duettet énekeljen Nagy Márkkal, az egyik versenyzővel. Menedzsere tanácsára a lány eleget tesz a felkérésnek, mert kell a reklám a hamarosan megjelenő második lemezének. És ezzel kezdetét veszi egy nagyon zűrös hét.A Késtél a Bexi-sorozat első kötete.


Erről szól :)

igazából még én sem olvastam el de sok ismerősöm mondta hogy nagyon jó könyv :)

2014. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma kiolvastam :) Imádtaaaaam szóval mindenképpen olvasd el :)))
2014. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó könyv, én tegnap olvastam ki, nagyon tetszett. Arról szól, amit az első válaszoló is leírt
2014. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) szóval érdemes megvenni és elolvasni? ez olyan mint a szjg, vagy jobb/rosszabb?:)
2014. okt. 28. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
érdemes megvenni, szerintem jobb, mint mondjuk az akkor szakítsunk (szjg-nél már nem biztos, de amúgy mindenkinek más az ízlése). ez is egy sorozat lesz amúgy, asszem 3 részes :)
2014. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszi :)
2014. okt. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!