Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakiből pszicholó...

Hogy lehet valakiből pszichológus?

Figyelt kérdés
15 éves gimnazista vagyok, nagyon érdekel a pszichológia és az egészséges életmóddal kapcsolatos dolgok. Még a nyelveket, kultúrákat szeretem, ezek valamelyikével szeretnék majd foglalkozni. Most arra lennék kíváncsi, miben kell jónak lennem ahhoz, hogy jó pszichológus legyek.

2014. okt. 27. 21:45
 1/1 hellcatlana válasza:

Szia!

Elsősorban önismeretben. Nem árt, ha egy pszichológus személyesen is megélt néhány dolgot, nem csak az egyetemen készül a klisékkel. Továbbá a doktori elengedhetetlen, tehát kell, hogy legyen kitartásod, türelmed és tapintatosságod az emberekhez. Ha ezek megvannak, szerintem semmi sem áll az utadba, sok sikert!

2014. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!