Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik öltözködési stílus a menő?

Melyik öltözködési stílus a menő?

Figyelt kérdés

fontos a márka? ékszer ? cipő? jó boltok ? stb.

15/F



2014. okt. 28. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ha swagyolopawakrumpli fiu akarsz lenni, vasarolj a new yorkerbe sztem. ott viszonylag menci cuccok vannak
2014. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A new yorkerbe tényleg jó cuccok vannak és nem csak swagyolopáwakrumpliknak én ott vettem cicafüles pulcsit, olyan meleg és puhi.


Na mindegy, a legmenőbb stílus a sajátod, ha önmagad vagy, jól érzed magad a bőrödben, akkor felszabadultan tudsz embertársaiddal kommunikálni, stb...


Ha viszont görcsösen ügyelni próbálsz arra, hogy "úristen a nika cipőmnek nem olyan a színe mint a reklámban azon a gyereken" meg "jóég remélem jól nézki ez az arany színű két kilós bizsu fux a nyakamban" akkor az meglátszik rajtad, hogy szorongsz, nem magad vagy, nem leszel menő.

2014. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!:)

Nem fontos a márka. Lehet méregdrága ruhád, ha te abban nem érzed magad jól és a kisugárzásod is 0. Inkább ügyelj néhány - általam alkotott - szabályra, amivel nem hibázhatsz nagyot. ( vagy épp semekkorát :D )

1.) Nadrág : Hétköznapokra a legalkalmasabb és legjobb a farmer. Persze választhatsz bőr, pamut, vászon, szövet anyagból is, de azok kevésbé nyerők. A melegítő szigorúan kerülendő a suliban !!! Farmerból érdemes egy világosabb és sötétebb színűt is választani. Nekem személy szerint tetszenek a csőnadrágok, de ezt senki sem fogja erőltetni. Csak a rappernacit kerüld:D

2.) Pólók: A rózsaszín és V-kivágású pólók kerülendők. Az sem előnyös, ha csak egyszínű pólókból áll a ruhatárad, ugyanis unalmas személyiségre utalhat. Válassz feliratos, mintás vagy épp zenekaros pólókat. Amivel ki tudod fejezni önmagad :) 1-1 flaneling is feldobhatja az aznapi szerkód, de "magában" hordva is nyerő. Viszont érdemes néhány elegáns ing is.

3.) Kabát : A pufikabátok ideje lejárt.:( Alapdarab egy szövetkabát és egy farmerdzseki. Egy fekete bőrkabáttal rockeres külsőt szerezhetsz.

4.) Cipők : A cipőt mindig a ruháidhoz válaszd. Írok néhány típust, amik jól állnak mindenhez és nem is leszel velük "tömeg" : New Balance cipők, Nike SB vagy Nike Stephan Janoski, Vans Era és Vans Oldschool :) Ha esetleg szereted a tornacipőket, akkor abból mindenképp alacsony szárút válassz. Télre pedig egy bakancs:) A Nike AirMaxokat vagy futócipőket inkább hanyagold. :( Kivéve, ha sportolsz:D

5.) Az ékszereket ne vidd túlzásba.. Főként arany vagy ezüst ékszereket ne hordj.. Néhány fonott/bőrkarkötő jól mutat a karon vagy esetleg nyakláncként, de mást többet ne nagyon.

Írok néhány boltot, ahol tudsz ilyesmi ruhákat vásárolni : Pull & Bear, New Yorker, Bershka.. Drágább boltok : American Apparel, ASOS, Urban Outfitters, Adidas, Hollister, Jack Wills, Garage store. Cipők : Players room, Garage, Adidas/Nike boltok, Legend, Office Shoes!

Remélem tudtam segíteni:)

2014. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2014. okt. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!