Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 évesen hogyan öltözködjek?...

Laskovics Annabell kérdése:

13 évesen hogyan öltözködjek? Még nem találtam meg a stílusom és nem tudom hogy hogyan öltözködjek mert nincsenek valami menő ruháim. Rengetek segítséget elfogadok! PLS!

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ,írd be google-ba ,hogy őszi szettek ,esetleg angolul akkor másféle találatokat ad ki , nagyrészt divatos szettek vannak a képeken ,és ha még nem találtad meg a stílusod pont jók! :) 14/L
2014. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De édes vagy!Én 30 elmúltam,de még most sem tudom hogy öltözködjek:)
2014. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell nagyon meno ruha ahhoz hogy szepen,izlesesen oltozkodj :) farmer normalis felsovel esetleg a felso szinevel megegyezo cipo,nyaklanc..a lenyeg h nem kell 100 szint magadra tegyel :D eleg ha van 3-4 farmered es 6-7 felsod :D kicsi kiegeszitokkel nagyon meno lesz ;)
2014. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem legyen néhány jó farmered alapdarabnak (ha szereted a színeket, olyat is vehetsz). A farmert pedig úgy tudod variálni utána, ahogy akarod. Vehetsz hozzá sima pólót, inget vagy valami csinosabb blúzt. Ha kicsit hűvösebb az idő, akkor erre vehetsz egy kardigánt vagy pl. bőrdzsekit. Cipőnek hordhatsz valami szép tornacipőt, balerinát vagy nyáron szandált. Ha pedig fel szeleretnéd dobni akkor ott vannak a sálak, fülbevalók, karkötők, gyűrűk, nyakláncok. Ha olcsón szeretnél jó ruhákat menj be néhány turiba. Kincsekre lehet bukkanni. Remélem segítettem.

UI: magamra emlékeztetsz, én is 13 évesen kezdtem el keresni a stílusomat, ha van valami kérdésed nyugodtan írj :) 16/L

2014. aug. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát nagyon gáz ha kilógsz a sorból, úgy-hogy szépen nézz körbe a többin milyen ruha van és úgy öltözködj.
2014. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy öltözködj ahogy TE szeretnél.Hiába mondom én neked,hogy csak szegecses dolgokat vegyél fel,ha utálod a szegecses dolgokat.

Szerintem 13 évesen már kialakult azért egy kis stílusod.

Alapdarab : farmer,szines poló,kockásing... :)

2014. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvíra húga vagy? :D

Szerintem a mostani öltözködésed jó, úgy ahogy van. Annyi a lényeg, hogy olyan ruhákat hordj ami kényelmes, és ami tetszik, idővel majd úgyis kialakul a stílusod:)


Pár alap darab, mint pl cicanadrág, hozzá olyan felső ami legalább combközépig ér, max. egy picit rövidebb.

Csőnaci, de ha azokat nem szereted,akkor sima farmer.

Pár ing, póló.


(ha E. húga vagy, akkor kérd meg, hogy segítsen neked :D )

2014. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!