Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen irányban kell elindulno...

Milyen irányban kell elindulnom ahhoz, hogy rendőr legyek?

Figyelt kérdés

Kb mindenki mást mond, így kérem csak az válaszoljon aki tud is információval szolgálni.

Nemsokára megszerzem az érettségit, Budapesten hova kell jelentkeznem hogy színvonalas képzést kapjak?(tiszti, vagy bármi csak ne "gyorstalpaló" szintet)

Szükséges-e testnevelésből/történelemből(emelt) érettségiznem?

Nem valami jó az erőnlétem, felvételinél meg kell felelnem teszteknek, vagy van valamilyen fizikai felkészítés is tesztelés előtt?

Miután levizsgáztam, mennyi idő munkába állni?Mármint, mindenkit felvesznek aki elvégzi, vagy keresgélni kell itt is a munkahelyet?



2014. okt. 28. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Senki se mondja azt hogy kevés a fizu csináljak más/stb.

Nem a fizetésért akarok az lenni.

És nem is azért mert "fogyatékos" vagyok és társaságot keresek, mielőtt valaki erre is felhívná a figyelmet.

2014. okt. 28. 16:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Rentőrtiszti főiskola Pesten, ha nem felel meg a 1,5 éves "gyorstalpaló" Körmend vagy hasonló városban. Semmi sem szükséges, de előny, ha főiskolára akarsz menni és van emeltszintűd mondjuk tesiből. Ha nem jó az erőnléted akkor véged, mert van fizikai felmérés mindenhol. Előtte nem árt edzeni, hogy jó légy. Fizikum kell a suli közben is. Van pszichológiai felmérés is. Ha sikeres a vizsgád nem kell keresgetned sokáig, hamar elhelyeznek
2014. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is.
2014. okt. 30. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!