Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az eventim.hu-ról rendelt már...

Az eventim.hu-ról rendelt már valaki jegyet? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, mert egy koncertre szeretnék menni, és nem tudom milyen az oldal megbízhatósága.

2014. okt. 28. 23:19
 1/2 anonim válasza:

Elég régi kérdés, de egy most aktuális tapasztalat:


3 db jegyet szerettem volna vásárolni online, a Murder - gyilkos tárlat c. eseményre.


A fizetésnél feltűnt, hogy az 500 Ft-os kezelési költségen felül még felszámol 450 Ft-ot. Addig kattintgattam, mire rájöttem, hogy az a 450 Ft a jegy átvételének e díja, amit én otthoni kinyomtatásnak választottam.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy megtudjam, hogy is van ez. Egy nem túl hozzáértő fiatalember arról tájékoztatott, hogy az a 450 Ft a kezelési költség. Mondom nem, a kezelési költség ezen felül van feltüntetve 500 Ft-nak. Azt mondja, hogy hát így működik a honlap..Mondom, ha jól értem, akkor az, hogy az én költségemre (tinta+papírhasználat) kinyomtassam otthon a jegyeket, ti még 450 Ft-ot számláztok ki? Azt mondja, nem, ez a technológiai, ahogy elküldik nekem a jegyeket. Tehát az, hogy küldjön nekem egy e-mailt 450 Ft-ba kerül neki? Igen..


Összefoglalva; 950 Ftomba kerül, hogy megvásároljak 3 db 3500 Ft-os jegyet..Szerintem ez egy kicsit felháborító..és természetese, ha személyesen szeretném átvenni, amit nem is a helyszínen lehet, hanem teljesen máshol, ugyan úgy felszámolnak 400 Ft-ot a 3 db jegy esetén..


Sokat szoktam online jegyet vásárolni, de ilyennel még nem találkoztam.

Pofátlanságnak tartom az ekkora lehúzást!

2018. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én most akartam 70 000 Ft értékben jegyet venni. 700 Ft kezelési költséget és 3100 Ft OTTHON NYOMTATÁSI KÖLTSÉGET akartak felszámolni nekem.

Természetesen megszakítottam a vásárlási folyamatot, és megírtam a FB-on a véleményem, amelyet elrejtett az Eventim.

Mocskos hiénák, soha többet tőlük semmit, még akkor sem ha feltámad Freddie Mercury és csak náluk lehet majd jegyet venni!

Gusztustalan banda.

2022. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!