Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz valami hátrányom abból,...

Lesz valami hátrányom abból, ha csak fültágító csigát "hordok"?

Figyelt kérdés

Szeretnék fültágítót, de csak csigát. Állandó jelleggel.

Vannak hátrányai? fájdalom stb. (persze tudom, hogy a tágítás folyamatánál és a gyógyulás idejéig még fájni fog) egy idő után ugyan olyan lesz mintha csak normális szilikon fültágítóm lenne?

Egyébként csak 6mm-t szeretnék:)


2014. okt. 29. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak annyi hátránya lehet hogyha alszol könnyebben kiesik,és ha tényleg csak 6ost szeretnél éjszaka nem veszed észre és összemegy.

De amúgy szerintem semmi különbség,csak néha hozzáér a nyakadhoz,meg ha fém picit nehezebb,de a sima tágesz is nehéz ha nem szilikon hanem fém.:)

2014. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Splice válasza:
Nekem 12ig csak csigám volt, sok ideig,hátránya nincs, egyszer sem esett ki alvás közben, ha meg félsz emiatt akkor olyat vegyél amihez van 2 kis gumikarika amit kétoldalról föltolsz, fogja rendesen..:) leginkább műanyagot és üveget ajánlom, én gyorsan megszoktam mintha ott se lenne.. a hátránya hogy sokszor kérdezték " mikor lesz már benne rendes karika, mert ez hülyén néz ki..". Tegnap cseréltem karikára, jobban is élvezem meg minden...:) Amit elrontottam hogy gyorsan tágítottam, ezt kerüld el mert sokat küszködhetsz ha elkapkodod, vagy alapból undorítóan fog kinézni.. de amúgy szíved döntése, 6 mm mégcsak nemis szokatlan, nem korlátoz semmiben, elején kicsit bizonytalanul fogsz hozzáállni mert ijesztő az első 2-4 mm:D
2014. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!