Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan. Dancsó vagy...

Most komolyan. Dancsó vagy Szirmai?

Figyelt kérdés
Még ha mindkettőjük állítása szerintem nem is egy műfajt nyomnak, akkor is, aki mindkettőt nézi az egyiket jobban kedveli... Ti melyikőjüket bírjátok jobban?

2014. okt. 30. 11:03
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
25%
Mindkettőt de inkább Dancsót.
2014. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Gergő! Ő mond is valamit a videóin keresztül.
2014. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

En sokkal szivesebben nezem Gergő videoit, roviden es tomoren azert mert szerintem, ha Ő kicsit engedne a szinvonalbol, tudna azt csinalni amit Dancsó, forditott esetben ez nem Petinek ez nem menne.

Eloszor is: Szirmai humora kifinomultabb es eredetibb, mint Dancsó alpari poenjai. Neha jo az is, va

2014. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szoval neha jo az utobbi is, vagy legalabbis jo volt, eleinte, amikor meg nem volt ilyen eroltetett a stilusa

Masodszor: a szakmai tudas. Gergő valodi kritikakat keszit, amibe ahol tud, belecsempeszi a humorat is, sot azok a tarsadalmi kerdesek es problemak, amiket a videoi elejen felvet, nagyon intelligens es erett gondolkodasmodrol arulkodnak. Dancsó meg...hat o inkabb parodizal, ami vicces, de nekem sokszor primitiv. Meg aztan, az azt hiszem mindenki szamara egyertelmu, hogy a kritika, vagy a parodia a

komolyabb. Szoval, szerintem ahhoz, hogy Dancsó ertekes kritikakat tudjon kesziteni, ahhoz valodi szakmai tudas is kellene, az meg egyelore

2014. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

Egyelore nincs meg neki

Vegezetul pedig, az, hogy Dancsó nezettsege nagyobb, szerintem remekul tukrozi azt, hogy a tarsadalom mire ehezik

Egyszeru, konnyen ertheto poenokra es parodiakra, nem pedig szinvonalas kritikakra

Mert az emberek nem akarnak szembesulni

2014. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

Nem akarnak szembesulni az igazan elgondolkodtato kerdesekkel, amiket Gergő belecsempesz a videoiba, amellett, hogy szorakoztato

Nem akarok degradalni senkit, magam is kedvelem a VideóMániát, de vannak szembetuno szintbeli kulonbsegek

2014. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ez aztán kimerítő,és nagyon kifejtett cálasz volt! És ha fiu vagy ha làny ezért neked jár a keksz:D Teljesen egyetértek! 14/L

Lécci ird már ige a korod és h l/f vagy!:DD

2014. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

En is 14/L

Pacsi:D

2014. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
Szirmai! Ő sokkal minőségibb videókat gyárt melyekkel nem csak megnevettet, de el is tud gondolkodtatni... A humora is kifinomultabb szerintem. És nagyon szimpatikus a műsor üzenete, hogy legyen meg a saját véleményünk a dolgokról.
2014. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
19%

Számomra Szirmay hadarása kapkodása és ripacskodása rendkívül irritáló

Nem mondom hogy Dancsónak nem voltak eröltetett poénjai desokkal jobb humora van mint Gergönek

Bár a H.H inkább szakmai szempontbol közelíti meg a filmekett Dancsó pedig parodizál

Engem az utóbbi sokkal jobban megkapott

Szirmayt nem is nézem gyakran

2014. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!