Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube videósok, tapasztaltab...

Balduin kérdése:

Youtube videósok, tapasztaltabbak! Hogyan kezdjek neki a videózásnak?

Figyelt kérdés
Videókat szeretnék készíteni Youtube-ra. Most kezdem. Tudom az alap dolgokat, hallottam róluk. Név, milyen videókat akarsz csinálni, legyen olyan ami még nem volt. De segítsetek olyan részletekben hogy milyen vágóprogramot, képernyőfelvevő programot (aszzem így hívják amivel a gameplay-eket csinálják) milyen kamerát használjak, valamint hogy magát a csatornát hogy hozzam létre.

2014. okt. 30. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ezek nem részletek, hanem teljesen alapvető technikai dolgok, és csak itt a gyakorin ezerszámra találsz ilyen kérdésekre választ. Kicsit nagyobb talpraesettséget és több önállóságot javaslok, mert ha egy youtube-csatorna létrehozásánál is kézen fogva kell vezetni, akkor pillanatokon belül jönnél is vissza olyan kérdésekkel, hogy miért lett 20 gigás a 3 perces videó, miért van elnyújtva a kép, miért nem olvassa be a szoftver az avi-t stb. stb.
2014. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, rengeteget segítettél! Most ha nem haragszol megyek és felakasztom magam.

Hihetetlen hogy a magadfajta mindenfajta válaszba bele tudja csempészni ezt az arrogáns önelégültséget és ahelyett hogy a kérdésre válaszolnál odaírod hogy valójában a kérdésem értelmetlen és hogy legyek önállóbb. És te adsz 80%-ban hasznos válaszokat? Hagyjál már...

2014. okt. 31. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Én egy arrogáns választ úgy képzelnék el, hogy: "Na, már megint egy digitális analfabéta készül beégetni magát youtube-on." Egy ilyen válasz tényleg értelmetlen és öncélú lenne, a válaszom viszont szerintem kellő eligazítást adott. Vagy szeretnéd, ha belinkelném az egy lapozással arrébb lévő kérdésekre a válaszokat? Esetleg leírjam lépésről lépésre, hogyan kell a magyar kezelőfelületű youtube-on csatornát indítani, a "Csatorna létrehozása" funkció segítségével?


Sajnálom, ha megbántottalak a válaszommal, de akár elhiszed, akár nem, segítőkésznek szántam. És ki tudja, lehet, hogy azért van ilyen értékelésem, mert a többség konstruktív kritikának tekinti a véleményemet, nem pedig személyes támadásnak. Ha ezzel te nem értesz egyet, jogod van a lepontozásra.

2014. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ááhh mindegy...
2014. nov. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!