Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék videózni, de mindig amikor kimegyek elakarom mondani, nem az jön ki ami kellene :(

És nem akarok titokban videózgatni, mert hát..... Ennek szerintem van egy rossz oldala is, pl. ha lebuknék, vagy vmi jogi dologba keverednék, és akkor egyszerre elmondani nekik nem tudom.

Fogalmam sincs, h legalább is hogyan mondjam el nekik? Az átlagom 5-s , és még ha valahogy ez összajön valaha is, akkor sem a videózás lenne az első, hanem az egy hobbyként.

Mert igazából nem annyira értenek a technikához, internethez, és sztem a kézi videózásra fognak azonnal gondolni :/

Ha valaki tudna segíteni ebben, annak nagyon megköszönném, mert ezzel nagyon rég óta küszködök.

13/F



2014. okt. 30. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen videózás , hogy annyira titkolni kell?



ui.:пжьчпзшнамяввнуйыи м.ююьиллжбюэ kamaз рышз ргхячжьау

2014. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is ez van csak nekem alapból tiltják a videózást, én is csupa ötös vagyok, nagyon kedvesek a szüleim is. Szerintem a te eseted könnyebb. Menj oda hozzájuk próbáld elmondani( mert csak így lehet elkezdeni) aztán ha nem engedik akkor mondd el nekik hogy te mennyire szereted, vagy szeretnéd ezt csinálni és szerintem megengedik. Remélem segítettem!:-)Sok sikert!
2014. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, de sajnos nekem ez nem egyszerű így se, bár igazán lehetne vér a pucámban, de nincs.

Mert én nekem ez nem elég :( Sajnos

Egyébként Gameplay, később majd áttérek Gameplay, Vlogra :)

2014. okt. 31. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
A ha gameplay csatornának már semmi értelme nézni nemfognak. A vlogról meg annyit hogy azzal se ezt már mindenki csinálja ez nem új és ezért igény sincs rá ha így vázolod fel nekik hogy a kutya se fog ránézni akkor tuti hogy engedik.
2014. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor meg azt mondanák, hogy akkor minek csinálnám?

És nem azért, nem szeretnélek megbántani, de ez nem igaz. A kicsiket nem keresik akik csak felveszik, feltöltik, és ált. 9-10 év körül vannak. Tisztelet a kivételnek! És nézzük meg csak , hogy hogyan lett Anett & Ancsa videósból ismertebb youtubeos? Mert nem adták fel, és bíztak benne, hogy egyszer még szeretni fogják amit csinálnak, és tessék nyár elején 560-600 feliratkozó 1,5 év alatt, DE mostmár 1-2 ezer van nekik, és nem azért mert lányok, hanem mert megnevettetik az embereket :) És szeretik őket.

És hogy a fiúkra nincsen ,,kereslet"? De igen is van a vicces, humoros emberekre, akik megnevettetik a másikat, feldobják a másik napját. És ha én nem is ilyen személy vagyok (mert ezt nem tudom), akkor is valaki megtalál majd egyszer valamit bennem, ami tetszik neki, és ehhez idő kell. és a legfontosabb: Az emberekért készíteném, akik szeretnek :)

2014. nov. 9. 01:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van tesód, hozd fel neki ezt a témát. Beszéljétek meg, majd kérj tőle tippet, hogy hogy mondd el nekik. Mert ugye mi nem úgy ismerjük a szüleidet mint a tesód HA VAN. Ha nincs akkor persze kicsit nehezebb a helyzet. Hozd fel ezt a témát, hogy mit gondolnak róla stb. Ha úgy veszed észre, hogy ők nem bánnák ha videóznál akkor mondd el:)

Amúgy szerintem nem olyan jó dolog ez. Sok sértést kapnak, gameplay csatornákon sok a 10 éves. Nos.. sok sikert ^.^

2014. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!