Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1-est kaptam matek TZ-re,...

1-est kaptam matek TZ-re, hogy mondjam el szüleimnek?

Figyelt kérdés
Eddig mindig 4-es 5-ös voltam matekeból, semmi probléma nem volt. De a mostani anyagrésznél egyszerűen nem voltam képben.Amikor megírtuk a témazárót, még abban reménykedtem, hogy 2-es lesz, de nem.A tanár nagyon ideges volt rám, én voltam az egyetlen akinek egyes lett.Igazából én kitudnám javítani, csak anya nagyon kiborulna.Mivel nagy családban élek, elég sok dolga van, és nem akarom megbántani.Arra is gondoltam, hogy talán megvárom h valameik tesóm csináljon rosszat, utaná meg én jelentem be.Csak attól félek hamarabb kifog tudódni.Az 1-est azért is köszönhetem, mert nem nagyon tanultam rá, és a számítógép elveszi az eszemet.Nagyjából ennyi.Tudnátok segíteni?

2014. febr. 27. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyél bele egy kis kreativitást a dologba !
2014. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd meg nekik facebúkon.
2014. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!